Klasikinė Italija. Viena, Florencija, Roma, Vatikanas, Venecija ( 7-ių dienų kelionė )

Klasikinė Italija. Viena – Florencija – Roma – Vatikanas – Venecija ( 7-ių dienų kelionė )

 

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją, trumpi sustojimai pietums ir poilsiui. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 

2 diena. Pusryčiai. Keliaujame į Vieną. Ekskursija pėsčiomis po imperatoriškąją Austrijos sostinę: įspūdingo dailumo ir aukščio šv. Stepono katedra, garsioji klasikos meka – Vienos opera, parlamentas, Rotušė, imperatoriškieji Habsburgų rūmai, slepiantys savo salėse įspūdingas meno kolekcijas ir net mumijas su sargofagais, išpuoselėtas Rožių sodas Tautos parke. Pasigrožėję Europos kultūros perlu, klasikos ir aristokratijos lopšiu – Viena, išvyksime Italijos link. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

 

3 diena. Pusryčiai. Važiuojame į Florenciją – vieną lankomiausių pasaulio miestų. Trumpam sustojame Pizoje ir aplankome žavingąjį Stebuklų lauko ansamblį. Išlendi iš už kampo ir štai: didinga romaninio stiliaus katedra, didžiausia pasaulyje krikštykla ir žmogaus rankų šedevras – svyrantis Pizos bokštas. Išvykstame į Florenciją. Miesto transportu keliaujame į Florencijos centrą. Ekskursija po meno ir kultūros sostinę paliks neišdildomų įspūdžių. Visų pirma, akis ir širdį prikausto pagrindinis traukos objektas – gausiai žaliu, baltu ir rožiniu marmuru dekoruota Santa Maria del Fiore katedra ir įspūdingo aukščio varpinė bei šalia esanti paauksuota krikštykla. Ne taip ir toli paminklas Dantei, Dantės namas, kuriame gimė „Dieviškosios komedijos“ autorius, kadaise išvarytas iš gimtojo miesto, Sinjorijos aikštė, miesto simbolis – Ponte Vecchio – seniausias Florencijos tiltas, Santa Maria Novella bažnyčia, sėkmę nešančio paršelio fontanas, Dovydo skulptūra, simetriškasis Angeliukas ir dar daug smagių miesto įžymybių. Nakvynė viešbutyje prie Romos.

 

4 diena. Pusryčiai. Visi keliai veda į Romą. Tad ir mes miesto transportu vykstame į amžinąjį miestą – Romą. Ekskursija pėsčiomis po Romą: Koliziejus – didžiausias pasaulyje amfiteatras, menantis legendines gladiatorių kovas, ir didžiausias Romos Imperijoje pastatas, *Romos forumas – didžiulis architektūrinis ansamblis, išsidėstęs tarp Palatino ir Kapitolijaus kalvų, Trajano kolona, menanti imperatoriaus Trajano kovas su Dakija,  Panteonas – II a. romėnų inžinerijos stebuklas su milžinišku kupolu, žymiausios Romos aikštės: Trevi, su didžiausiu ir bene gražiausiu fontanu Romoje, barokinė Navonos aikštė, kurią puošia „Keturių upių“ fontanas, Venecijos aikštė ir XIV a. Palazzo Venezia rūmai, Ispanijos aikštė su jaunimo pamėgtais ispaniškaisiais laiptais bei keistu Barcaccia fontanu. Quirinale rūmai – prezidentūra, Keturių fontanų kryžkelė, Barberini aikštė ir daug smagių akimirkų mieste–muziejuje po atviru dangumi. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Romos.

 

5 diena. Pusryčiai. Miesto transportu vykstame į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną. Ekskursija po pasaulio katalikybės centrą: šv. Petro aikštę ir baziliką. Pageidaujantiems – Vatikano muziejaus lankymas arba Romos panorama nuo šv. Petro bazilikos kupolo. Pasigrožėję šventąja vieta išvykstame Venecijos link. Nakvynė viešbutyje.

 

6 diena. Pusryčiai. Ekskursija į Veneciją – miestą vandens karalystėje. Jis pastatytas net ant 118 salų ir salelių ir turi 150 kanalų! Laivu keliamės į šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po miestą: miesto simbolis – šv. Morkaus aikštė ir bazilika, „Atodūsių“ tiltas, Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiverianti Didžiojo kanalo panorama. Laisvu laiku pageidaujantys gali pasikelti į varpinę, paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais ar užsukti į venecijietiško stiklo fabriką – čia vis dar gyva rankų darbo stiklo gamyba. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai sugrįžtame į Lietuvą.

 

Kelionės kaina asmeniui – 385 €

 

    Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                                                

1. Kelionė komfortabiliu autobusu                                                                              

2. Grupės vadovo ir gido paslaugos

3. Ekskursijos kelionės programoje nurodytu maršrutu

4. Šešios nakvynės viešbutyje su pusryčiais

5. Kelionės dokumentų sutvarkymas  

 

                                                                                                                                                                                                        

    Į kelionės kaina neįskaičiuota:

Muziejai ir mokami objektai

 

 

Minimali grupė – 40 mokių žmonių   

Lydintys asmenys keliauja nemokamai ( kas 11-as grupėje )

 

Daugiau informacijos apie kelionę:

+37063310005 arba +37065022445

  • Prekės kodas: 72
  • 385.00€


Žymės: Klasikinė Italija. Viena, Florencija, Roma, Vatikanas, Venecija ( 7-ių dienų kelionė )