Zalcburgas – Halštatas – Viena (5 dienos/ 4 nakvynės)

Zalcburgas – Halštatas – Viena (5 dienos/ 4 nakvynės)

 

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją ir Čekiją. Vėlai vakare atvyksime į viešbutį.

 

2 diena. Pusryčiai. Keliausime į vynais garsėjančioje Žemutinėje Austrijoje esantį Vachau slėnį. Dunojaus upės slėnyje, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, gausu vynuogynų, auginami abrikosai, slėnį supa kalnai. Pravažiuosime mažus miestelius, įsikūrusius upės pakrantėje, kalnuose išlikusius pilių griuvėsius, vienuolynus. Sustosime viename iš slėnio miestelių, kur galėsite įsigyti šio regiono vynų ir čia gaminamo abrikosų džemo. Atvykstame į kalnų apsuptą Zalcburgą, kurio senamiestis garsus baroko architektūra ir daugeliui matytas filme “Muzikos garsai”. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po Mirabelos parką, kitoje Zalcacho upės pusėje pamatysime Mocarto namą, esantį gražiausioje miesto gatvėje Getreidegasse. Apsilankysime Mocarto, Katedros ir kitose miesto aikštėse, išsidėsčiusiose aplink įspūdingą barokinę Zalcburgo katedrą. Laisvas laikas mieste. Vakare išvykstame link Vienos. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aukštutinėje Austrijoje įsikūrusį Halštatą – vieną seniausių miestelių Austrijoje. Miestelis, įsikūręs ant Halštato ežero kranto ir apsuptas įspūdingų kalnų, yra viena lankomiausių vietų visoje Austrijoje. Pažintis su nuostabaus grožio miesteliu ir laisvas laikas pasivaikščioti siauromis Halštato gatvelėmis ir ežero pakrante. Laisvas laikas mieste. Vėliau keliausime į Vieną. Austrijos sostinė nuo seno garsėja kaip Habsburgų dinastijos rezidencija. Būtent Habsburgų dėka miestas kadaise išaugo į vieną žaviausių Europos kultūros ir politikos centrų. Šiandien miesto svečius žavi architektūriniai sprendimai – ne be reikalo Vienos senamiestis puikuojasi UNESCO Pasaulio paveldo sąraše! O kur dar Bethovenas, Mocartas... ir „Muzikos miesto“ titulas garantuotas! Štai priežastys, kodėl Viena yra viena mėgstamiausių turistų vietų pasaulyje. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius; Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų; gotikos šedevras – Šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu; garsioji Vienos opera; paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena.  Pusryčiai. Ekskursija į Austrijos Versaliu vadinamus Šionbruno rūmus, su juos supančiais sodais, milžinišku parku bei zoologijos sodu. Rūmai tikrai pritrenkiantys: pagrindinė rūmų dalis yra 175 metrų pločio ir turi 1441 kambarius. Deja, tik nedidelė dalis kambarių (40) yra atvira visuomenei, tačiau net ir tiek pakanka susidaryti įspūdį, koks gyvenimas virė tarp šių sienų. O Šionbruno rūmai tikrai gali pasigirti čia viešiejusiomis garsiomis asmenybėmis: čia skambėjo Mocarto muzika, čia miegojo Napoleonas Bonapartas, o 1961 m. rūmų Didžiojoje galerijoje įvyko legendinis Džono F. Kenedžio ir Nikitos Chruščiovo susitikimas. Apžiūrėsime imperatoriaus Prano Juozapo I-ojo ir jo žmonos Elžbietos (Sisi) valstybinius ir privačius apartamentus, nuostabią rokoko stiliaus, 40 metrų ilgio Didžiąją galeriją, išpuoštą krištolo veidrodžiais, lubų freskomis ir auksiniais sietynais. Šionbrunas garsus ne tik savo auksu tviskančiais interjerais, bet ir šalia besidriekiančiais sodais ir parku. Priešais rūmus tęsiasi iškilmingai atrodantis Didysis Parteris – plati pasivaikščiojimų alėja, abipus juosiama manikiuriškai nupjautos žolės ir gėlynų kompozicijų. Žvyruotas kelias yra suskaidytas į aštuonis simetriškus sodus, o išilgai gyvatvorių, išsirikiavę lyg sargybiniai stovi dvi mitologinių ir istorinių statulų eilės. Pėsčiųjų tako pabaigoje stovi Neptūno fontanas, kur kriauklės formos vežime, apsuptas jūros dievų, išdidžiai stovi vyriausias jūrų dievas. Vienos zoologijos sodas buvo įkurtas 1752 m. kaip imperatoriškasis žvėrynas ir dabar yra seniausias zoologijos sodas pasaulyje ir įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ko gero, žymiausi sodo gyventojai yra milžiniškos pandos. Be pandų, čia tiek daug nuostabių pasaulio gyvūnų: koalų, kengūrų, dramblių šeima, raganosiai, jaguarai, ilgakaklės žirafos, beždžionės ir begemotai, džiunglių karaliai liūtai ir raštuotieji tigrai, flamingų pulkai ir nuostabus baltasis lokys… 17 ha teritorijoje gyvena beveik 9 tūkst. gyvūnų (apie 700 rūšių)! Vakare išvykimas į Lietuvą. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 

5 diena.  Pusryčiai. Išvykimas namų link. Vėlai vakare atvykimas į Lietuvą.


Kelionės kaina asmeniui – 375 €


 

    Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                                                

1. Kelionė komfortabiliu autobusu                                                                              

2. Grupės vadovo ir gido paslaugos

3. Ekskursijos kelionės programoje nurodytu maršrutu

4. Keturios nakvynės viešbutyje su pusryčiais

 

                                                                                                                                                                                                        

    Į kelionės kaina neįskaičiuota:

Muziejai ir mokami objektai

 

 

Minimali grupė – 40 mokių žmonių   

Lydintys asmenys keliauja nemokamai (kas 11-as grupėje)

 

Daugiau informacijos apie kelionę:

+37063310005 arba +37065022445


  • 375.00€


Susijusios prekės

Praha, Viena, Budapeštas (5 dienos/ 4 nakvynės viešbutyje)

Praha, Viena, Budapeštas (5 dienos/ 4 nakvynės viešbutyje)

Praha – Viena – Budapeštas  (5 dienos/ 4 nakvynės viešbutyje) 1 diena. Po pietų išvykimas ..

335.00€

Viena, Praha, Karlovy Varai, Loket pilis (5 dienos/ 4 nakvynės viešbutyje)

Viena, Praha, Karlovy Varai, Loket pilis (5 dienos/ 4 nakvynės viešbutyje)

Viena – Karlovy – Varai – Loket pilis – Praha (5 dienos/ 4 nakvynės)&n..

325.00€

Viena, Budapeštas (4 dienos/ 3 nakvynės viešbutyje)

Viena, Budapeštas (4 dienos/ 3 nakvynės viešbutyje)

Viena – Budapeštas (4 dienos/ 3 nakvynės viešbutyje) 1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos..

285.00€

Viena, Šionbruno rūmai (4 dienos/ 3 nakvynės viešbutyje)

Viena, Šionbruno rūmai (4 dienos/ 3 nakvynės viešbutyje)

                            &n..

285.00€

Austrijos Alpės. Diurnšteinas – Zalcburgas – Bad Hofgašteinas – Halštatas  (5 dienos/ 4 nakvynės )

Austrijos Alpės. Diurnšteinas – Zalcburgas – Bad Hofgašteinas – Halštatas (5 dienos/ 4 nakvynės )

Austrijos Alpės. Diurnšteinas – Zalcburgas – Bad Hofgašteinas – Halštatas (5 dienos/ 4 n..

375.00€

Zalcburgas – Viena (4 dienos/ 3 nakvynės)

Zalcburgas – Viena (4 dienos/ 3 nakvynės)

Zalcburgas – Viena (4 dienos/ 3 nakvynės) 1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. K..

315.00€

Žymės: Zalcburgas – Halštatas – Viena (5 dienos/ 4 nakvynės)